0546
5146222
caglarseyfettin@hotmail.com

Hizmetlerimiz

Anasayfa

Hizmetlerimiz

Birsu Su Arıtma Çözüm Ortağınız.Hizmet kalitemiz ile tüm illere destek sağlıyoruz.Geniş servis ağımız ile müşterilerimize her daim ulaşıyoruz.Geniş data ve müşteri portfeyi ile hizmet veriyoruz.Birsu Su Arıtma ile hizmet verdiğimiz alanlar kısaca şöyledir.

Bayilik ve Malzeme Tedariği

Yurtiçindeki bayilerimizin gereksinimleri doğrultusunda toptan su arıtma cihazı, filtre ve diğer parçaların satışını ve malzeme tedariğini yapmaktayız.

Proje Danışmanlığı ve Projelendirme

Su arıtma sistemlerinde istekleriniz doğrultusunda yapılmış veya yapılacak olan tesisler için danışmanlık ve projelendirme yapmaktayız.

Kurulum ve Montaj

Su arıtma sistemleriniz konusunda uzman ekibimiz tarafından kurulumu ve montajı yapılarak işletmeye hazır hale getirilmektedir. Tecrübeli ekibimizle gerekli montaj sonrası eğitimler ile müşterilerimize sistemlerini nasıl kontrol edeceği bilgisi de verilmektedir.

Anahtar Teslim Su Arıtma Tesisi Kurulumu

İstekleriniz doğrultusunda istenilen kapasitelerde ve istenilen dizaynlarda projelendirme yapılarak su analizleri, tesis binası, tesis için gerekli sistemlerin üretilmesi ve hazır hale getirilmesi tesisin borulaması ve elektrik – otomasyon işleri işletmeye alma ve eğitime kadar tüm prosesleri bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.

Tesis Kontrol ve Bakım Hizmetleri

Uzman teknik ekibimizle Türkiye’nin her noktasına su arıtma sistemi teknik servis hizmetini en kısa sürede verebilmekteyiz. Teknik hizmetler içerisinde; tesis yıllık, aylık veya extra bakımları, tesis kontrol hizmetlerini de verebilmekteyiz.

Su Arıtma Cihaz Bakımı ve Servisi

Türkiye’nin tüm coğrafi bölgelerinde donanımlı servislerimizle hizmetinizdeyiz.

Filtre Değişimi

Cihazın filtreleri sarf malzemedir garanti kapsamı dışındadır. İçme suyu sağlığının ve kalitesinin sürdürülebilir olması için 6 ila 8 ay arasında teknik servisimiz tarafından filtre değişimi için bilgilendirilme yapılacaktır.

Birsu Su Arıtma Sistemleri Çözüm Ortağınız.Hizmet alanımız ve geniş servis ağı ile Türkeyinin her iline ve Adana çevresi gibi bir çok servis ağı ile hizmet veriyor.Birsu Su Arıtma ile herşey daha kolay..