0546
5146222
caglarseyfettin@hotmail.com

Hakkımızda

Anasayfa

Hakkımızda

Dünyadaki seçkin Su Arıtma Fuarlarini müsterileri için yerinde takip eden, son teknolojik gelismeleri müsterisine aktarmayi amaç edinmis bir firmadir. Fuarlarda tespit etmis oldugu en kaliteli ürünlerin ithalatini direk kendisi yapar. 
 

BİRSU SU ARITMA Içme Su Arıtma sistemleri için kullanilan filtrelerin kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Su Arıtma, 1. Sinif kalite filtreleri 1.sinif kalite pompa ve ekipmanlari direk üreticisinden getirir ve arıtma cihazlarinin dis kasasina montajini yine kendisi yapar. Bu nedenle cihazin dis görünüsünün, estetiklik haricinde arıtma islevine ve içme suyunun tadinin kalitesine herhangi bir pozitif katkisi yoktur. Bu nedenle bir arıtma cihazi alirken arıtma islevinin yaninda suyun tadi enönemli kissasdir. 1.sinif kalite malzemelerin kullanildigi Birsu SU ARITMA Su Arıtma Cihazları ile üretilen suda acilik olmaz ve tüketicide çok rahat içimi olan bir his uyandirir.

  Türkiyenin ve Dünyanın yeni markası BİRSU SU ARITMA cihazları tüm türkiyede ve dünyada yerini alacaktır.Bunun için gece gündüz çok çalışıyoruz.7/24 arge ve teknik sorunlar ile çalışmaktayız.SU ARITMA hizmet anlayışı her gün olup, 7/24 teknik servis imkanı ile çalışıyoruz.

BİRSU Su Arıtma Geniş Teknik Servis Ağı ile Müşterilerine Ulaşıyor.

Su Arıtma Cihazı Markanız Ne Olursa Olsun. Evlere Servis, Cihaz Kurulum, Montaj ve Filtre Değişim Hizmetleri vermekteyiz.